rg
Umów wizytę

Powiększenie prącia

Bardzo wielu mężczyzn wyznaje zasadę, że rozmiar ma znaczenie. W ostatnich latach obserwuje się wzmożone zainteresowanie zabiegiem powiększenia penisa. Uzyskany rezultat bardzo poprawia pewność siebie pacjenta co z kolei pozytywnie przekłada się na relacje w jego związku.

Wyznaję zasadę, że najlepszym sposobem na zwiększenie objętości prącia jest własna tkanka pacjenta. Tkanka tłuszczowa stanowi naturalny wypełniacz przez co cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa i trwałością uzyskanych rezultatów. Dlatego też, zdecydowaną większość augmentacji wolumetrycznej prącia wykonuję przeszczepem tkanki tłuszczowej z okolicy podbrzusza bądź ud. Tkanka pobierana jest z miejsca dawczego klasyczną techniką liposukcji i po odpowiednim przygotowaniu przeszczepu, jest on wprowadzany drogą iniekcji do trzonu prącia przy użyciu specjalnych mikrokaniul. Zabieg wykonywany jest w trybie jednodniowym. Sam zabieg trwa około godzinę a pacjent, po krótkim okresie obserwacji, jest wypisywany do domu.

Oszacowanie osiągalnego zysku objętościowego prącia możliwe jest jedynie po przeprowadzeniu badania przedmiotowego które odbywa się podczas wizyty konsultacyjnej. Podczas wizyty szczegółowo omawiany jest zabieg jak również oczekiwania pacjenta. W swojej praktyce kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta, dlatego też nigdy nie przeprowadzam korekty objętości prącia w stopniu zwiększającym ryzyko związane z zabiegiem.

Powiększenie prącia jest bardzo popularnym zabiegiem. Zarówno umówienie wizyty poprzez formularz kontaktowy, jak również sama wizyta i zabieg posiadają gwarancje poszanowania prywatności pacjenta.

All rights reserved © 2019 | Piotr Pietruski